'Maak dementie bespreekbaar in het Alzheimer Café.' Het Alzheimer Café is voor iedereen die met dementie te maken heeft. Een ingrijpende ziekte die veel vragen oproept. Daarom is het belangrijk dat er een plek is waar je terecht kan.
Vandaag vertelden Titus en Dennis in Koudum over onze stichting en de doelen die hieraan verbonden zijn. Daarnaast vertelde Titus natuurlijk over de beklimming van de Kilimanjaro. Door het verhaal van onze stichting te delen hopen wij mensen te helpen, inspireren en informeren over Alzheimer.
Heb jij interesse voor een lezing van Titus, Dennis of één van de andere leden van onze stichting? De lezingen zijn te boeken voor fysieke bijeenkomsten, maar ook een digitale bijeenkomst behoort tot de mogelijkheden. Voor het aanvragen van meer informatie of het boeken van een lezing, neem contact op via media@ikbenwil.nl